Všechny pokoje v Hotelu 16 jsou elegantně zařízené a plně vybavené moderním příslušenstvím. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (včetně fénu a kosmetického zrcátka), klimatizací, televizorem, minibarem, rychlovarnou konvicí a bezplatným Wi-Fi. Pokoje jsou situovány buď do hotelové zahrady nebo na okolní městskou část.

Hotel 16 nabízí krásné pokoje tří kategorií:

Jednolůžkový pokoj

Jednolůžkové pokoje v našem útulném hotelu v Praze nabízí pohodlné vybavení spolu s moderním zařízením pokojů, které splňuje očekávání všech našich hostů.

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkové pokoje jsou krásně vybaveny pohodlným a elegantním nábytkem a moderním zařízením s místem k sezení a psacím stolem. Můžete si vybrat mezi manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi.

Junior suite

Prostorné apartmány nabízejí možnost manželské postele nebo dvou oddělených postelí. Kromě ložnice mohou naši hosté využít k práci nebo k relaxaci další oddělený pokoj s posezením a s psacím stolem, který je možné využít i jako druhou ložnici. Tento pokoj je vhodný pro 2 dospělé, kteří si přejí i prostor k odpočinku či pro malou rodinu o 3 dospělých, nebo 2 dospělých a 2 dětech.

V pokoji Vám bez poplatku můžeme připravit dětskou postýlku, prosíme, dejte nám tento či jakýkoliv jiný požadavek vědět nejlépe předem.

Close Icon